Дитячі запрошення на День народження: як зробити свято особливим

Ви запланували організувати для своєї дитини святкування її Дня народження. Вже знаєте місце проведення та час, залишилося єдине – запросити гостей. Це можна зробити просто – обдзвонили усіх, хто має бути на святі, та повідомили куди та коли приходити. Звучить сумно, банально та нецікаво. Створити для гостей захопливе передчуття свята допоможуть дитячі запрошення на День народження, які можна зробити самостійно або ж придбати у спеціалізованому магазині святкової атрибутики.

Як зробити запрошення власними руками?

Для того, аби зробити запрошення, вам знадобиться:

  • цупкий картон. Краще обирати білий двосторонній, аби на звороті можна було розмістити усю інформацію стосовно місця та дати святкування;
  • кольоровий папір. З нього можливо робити аплікації на титульній стороні запрошення;
  • кольорові олівці чи фломастери. Ними малюєте будь-які малюнки та робите написи;
  • конфетті, глітер, наклейки. Кожне запрошення може буди прикрашене за індивідуальним задумом;
  • клей. Ним на картоні закріплюються витинанки з кольорового паперу та прикраси.

Ідея оформлення запрошення залежить від фантазії того, хто його робить. Також малюнок на ньому може свідчити про тематику святкування. Для піратської вечірки на запрошенні можна намалювати фрегат чи одноногого морського вовка, для вечірки у стилі супергероїв – знак супермена чи месників.

Зробити запрошення власноруч – це гарна ідея, якщо у вас є для цього достатньо часу та натхнення. Чим більше гостей, тим більше потрібно часу, аби зробити для кожного з них відповідну листівку. На титульній стороні потрібно намалювати тематичний малюнок, а на звороті надати детальну інформацію:

  • з якої нагоди заплановано захід;
  • хто запрошує;
  • де проходитиме свято;
  • дата та час початку святкування.

Набагато простіше придбати вже готові запрошення у спеціалізованому магазині святкової атрибутики.

Як обрати дитяче запрошення на День народження?

Дитячі запрошення на День народження: як зробити свято особливим

Коли дитина отримує запрошення на чийсь День народження, де вказано її ім’я, вона одразу почуває себе особливим гостем на цьому святі. Для дорослих це додаткові витрати, а для маленьких гостей важливий атрибут. Обирати запрошення потрібно, орієнтуючись на вподобання іменинника та на тематику запланованої вечірки.

Дівчаткам подобаються запрошення з зображенням казкових принцес, котиків, кроликів та плюшевих ведмедиків. Хлопці зазвичай обирають листівки з тачками, піратами, на футбольну тематику чи з комп’ютерними іграми. Перевага готових запрошень в тому, що на титульній стороні вже нанесений тематичний малюнок, а на звороті надрукований загальний текст. Вам лише потрібно вписати ім’я іменинника, місце, дату та час початку святкування.

Оцініть
( Поки що оцінок немає )
Надіслати