Магія букетів у коробці

Класичний букет – це квіти, які перев’язані красивою стрічкою. Також для композиції може бути використаний папір чи целофан під колір бутонів чи контрастного відтінку. Але є ще один варіант – він не тільки красивий, але і практичний.

букет в коробці

Сьогодні все більшу популярність набирає букет в коробці. По суті, це та ж квіткова композиція, але оформлена вона буде в красивій коробці. Це зручно, тому що не потрібно шукати вазу – квіти знаходяться у флористичній губці, просоченій водою, а тому вони простоять дуже довго. Купити такі композиції можна в інтернет-магазині «Голден Флора» – тут є великий вибір варіантів зі швидкою доставкою по Києву.

Переваги букетів у коробці

Часто букети в коробці вибирають як подарунок ті, хто хоче зробити доставку додому близькій людині. Якщо немає можливості самому купити квіти та подарувати, то це найкращий варіант – не доведеться навіть переживати про те, що квіти зів’януть, якщо кур’єр затримається.

Є й інші переваги таких квіткових композицій:

  • якщо ви вирушаєте на захід на природу або ресторан, краще придбати квіти саме в коробці – вони збережуть свою свіжість і довго ще будуть радувати того, кому ви їх презентуєте. Адже в ресторанах, а тим більше на природі, часто ваз чи немає взагалі, чи їх недостатньо;
  • такий букет максимально універсальний. Можна подарувати його юній дівчині або навіть дорослій людині, а також чоловікові. Тут можна експериментувати з кольором коробки – він може бути світлим і ніжним, або лаконічним чорним. Другий варіант саме підійде для чоловіків – досить вибрати красиві квіти для чоловічого букета.

Які ж квіти вибрати? Тут немає жодних обмежень – будь-які квіти підходять для того, щоб скласти букет у коробці. Часто флористи додають різний декор у вигляді гарного обгорткового паперу, стрічки, якою обв’язують саму коробку і роблять великий бант.

Форми коробок теж можуть бути різними:

  • класичним варіантом вважаються круглі варіанти. Вони не відволікатимуть уваги від самого букета, а композиція вийде круглою;
  • у вигляді серця. Не знаєте, як здивувати другу половинку у день народження чи 14 лютого? Подарувати красивий букет троянд у коробці у вигляді серця – це милий подарунок, який вказує на ваші почуття та серйозні наміри.

Сьогодні букети в коробках – це сучасний стильний тренд. Їх зручно перевозити, презентувати, зберігати – потрібно лише зрідка поливати, коли губка буде підсихати. Часто є зручні ручки, що дозволяє переносити букет, не побоюючись пошкодити самі квіти.

Оцініть
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Надіслати