Мийний чи ні: який пилосос вибрати

Під час пошуку пилососа багато людей стикаються з дилемою: яку модель вибрати — звичайну чи мийну. Останніми роками технології в галузі побутової техніки зазнали значного прогресу, тому є багато моделей, які відповідають будь-яким потребам. Розглянемо переваги та недоліки обох типів пристроїв, щоб допомогти вам ухвалити правильне рішення.

Мийний чи ні: який пилосос вибрати

Мийний пилосос

Така техніка не тільки всмоктує пил та забруднення, а й миє, що дає змогу досягти вищого рівня чистоти, зекономити час і зусилля. Пристрої особливо ефективні на гладких поверхнях, але деякі моделі можна використовувати для глибокого очищення килимів навіть із високим ворсом. Якщо вас цікавлять пилососи для вологого прибирання, зможете обов’язково знайти варіант з оптимальною для себе функціональністю.

Але варто мати на увазі, що така техніка коштує дорожче в порівнянні зі звичайною. До того ж деякі моделі менш універсальні, оскільки призначені для конкретних типів покриттів.

Традиційний пристрій

Така техніка зазвичай призначена для всіх типів покриттів;

  • килимових;
  • тканинних;
  • паркету;
  • лінолеуму;
  • ламінату;
  • плитки тощо.

Звичайні пилососи доступні в широкому асортименті та цінових категоріях, що дає змогу знайти оптимальний варіант для свого бюджету. Вони добре працюють, ефективно прибирають бруд навіть із важкодоступних місць завдяки насадкам. Останніх буває декілька: що їх більше, то ширший простір для використання пилососа. Якщо якогось аксесуара немає в комплекті, ви зможете придбати його окремо.

Недолік такої техніки — її нездатність здійснювати вологе прибирання. Але ця функція не завжди потрібна.

Мийний чи ні: який пилосос вибрати

Загальні характеристики

Незалежно від типу пилососа під час вибору потрібно звернути на такі характеристики, як:

  1. Мобільність, маневровість і зручність — розміри, наявність/відсутність дроту тощо.
  2. Додаткові функції — ароматизація, іонізація, підсвічування та інші.
  3. Потужність — що вища, то швидше та ефективніше працює техніка. Це особливо важливо, якщо в оселі багато килимів.
  4. Тип та об’єм пилозбірника — вбудований контейнер, одноразовий мішок. Що менший резервуар, то частіше його знадобиться очищати.
  5. Фільтрація — важлива для затримання мікрочастинок пилу та алергенів. НЕРА-фільтри особливо ефективні в цьому розумінні.
  6. Рівень шуму — для комфортного користування варто розглянути пилосос, що працює тихо, тим паче якщо ви плануєте прибирати в присутності дітей чи тварин або в пізній час.

Мийний чи ні: який пилосос вибрати

Враховуйте потреби всіх членів сім’ї, їхній стан здоров’я, наявність домашніх тварин, маленьких дітей, а також особливості приміщення, зокрема, її площу.

Порівняйте ціни, гарантійні терміни та функціональність різних моделей, звертайте увагу на бренд. Іноді дорожчі пилососи мають більше опцій, надійніші в експлуатації. З огляду на всі поради ви зможете знайти пристрій на сайті https://comfy.ua/, який найкраще відповідатиме вашому стилю життя, потребам та очікуванням усієї родини.

Оцініть
( Поки що оцінок немає )
Надіслати