Обручка американка – чіткі краї як візитівка прикраси

Ювелірний світ безмежний. Це значить, що майстри пропонують необмежену кількість варіацій на тему прикрас. Причому коштовності представлені в різних стилях, виконані з різних матеріалів і створені за допомогою використання самих різних технік. До речі про технічні особливості… Вони теж впливають на зовнішній вигляд коштовностей і стають, так би мовити, візитною карткою прикраси.

UZ10071538_000000344.jpg

Наприклад обручки американка – це одне із класичний виконань цієї символічної прикраси. Але це класичне виконання має свою особливість. Продавці консультанти УкрЗолото пропонують порівняти обручки типу «американка» і «європейка» за допомогою фото і гарантують, ви зразу відмітите відмінність. Це особливий профіль з прямокутним перерізом. Існує кілька «легенд» про походження назви «американка», але ювеліри згодні з тим, що то просто визначення, яке мало звернути увагу на особливому профілі, котрий і відрізняє прикрасу від «європейки», у якої профіль не з чіткими гранями а з округленими.

Стильно і дуже сучасно

Отже обручки американки це вибір молодят, яким подобаються прикраси, що виглядають сучасно і динамічно. Саме завдяки цьому особливому профілю і його чітким краям, обручка такого типу виглядає дуже стильно. Крім того, вона більш щільно «сідає» на палець.

Щодо варіантів виконання – обручки американки, як і європейки, можуть виготовлятися з золота, срібла, платини, та міксу металів. Те саме стосується і сплавів чи технік обробки металу. Майстри сміливо використовуються золото:

  • Червоне;
  • Біле;
  • Жовте;
  • Рожеве.

Дуже стильно і дорого виглядають моделі, при створенні яких комбінується голд червоний з білим або жовтим.

Щодо срібла, а в сріблі теж доступні обручки американки, то воно актуальне і з позолотою, і з родієвим покриттям, і  з чорнінням. Декоративне оформлення на обручці типу «американка» теж виглядає дуже круто. І не має значення це емальований чи керамічний елемент декору чи навіть діаманти.

Візуально, всі моделі обручок типу американка виглядають більшими. Це секрет профілю, саме завдяки чітким граням якого створюється такий ефект. І як кажуть спеціалісти, на чоловічій руці «американка» виглядатиме набагато красивіше ніж обручка типу «європейка». Хоча це справа смаку. Тим більше сучасний ювелірний етикет не такий суворий і дозволяє нареченому мати обручку, яка відрізняється від обручки нареченої.

Отже як варіант, можна обрати «американку» для нього і «європейку» для неї.

UZ90340_000141722.jpg

Цінова політика демократична і в колекціях брендів представлені і дуже дорогі рішення (преміальні), і обручки в середньому сегменті. В деяких серії присутні навіть моделі в бюджетному виконанні. Тому, вибрати обручки до смаку і по кишені сучасним молодятам не складно. А якщо все-таки, великий асортимент зробить процес вибору складним, завжди є можливість скористатися рекомендаціями і консультаціями продавців інтернет бутику коштовностей UkrZoloto.

Оцініть
( Поки що оцінок немає )
Надіслати