Які краще купити мотоперчаки – текстильні чи шкіряні?

Дискусія постійно триває, бо комусь до вподоби натуральна шкіра, а хтось обирає текстиль. Для поціновувачів шкіри текстиль вважається чимось не міцним і не витривалим. А ті хто обирає текстильні рукавиці для катання на мотоциклі вважають шкіру надто жорсткою і незручною. Але виявляється неправі і перші і другі. Чому? Тому що сучасні технології дозволяють і текстиль зробити мега міцним і шкіру не такою жорсткою і незручною.

мотоперчатки

Тому в колекціях різних мануфактур які пропонують мотоекіпіровку представлені різні варіації і купити мотоперчатки https://motostyle.ua/motoekipirovka/motoperchatki вийде як в шкірі, так і текстилі і навіть комбінації цих матеріалів. Інтернет магазин МотоСтиль постійно поповнює свій асортимент  пропонує товари відомих брендів, що є гарантією їх якості і надійності. Отже питання – шкіряні чи текстильні купувати мотоперчатки скоріше риторичне. Бо не існує однієї вірної відповіді. На радість споживачам всі рішення хороші, бо сучасні технології дозволяють будь-які матеріали адаптувати під ті чи інші вимоги та потреби.

Пора року і мотоперчатки

Виявляється існують мотоперчатки:

  • зимові;
  • літні;
  • універсальні (міжсезонні).

Здавалося б кому можуть знадобитися зимові моторукавички. Адже коли на вулиці мінусова температура і слизько навряд чи комусь прийде в голову кататися на мотоциклі.

Але відчайдухи зустрічаються. Крім того є професійні гонщики і байкери, які не уявляють свого життя без залізного двоколісного коня.

Тому вони не ховають його навіть взимку і саме для них виробники і пропонують зимову мотоекіпіровку в тому числі зимові моторукавиці. Зимові моторукавички захистять вас від холоду та дощу. Вони мають водонепроникну мембрану і часто виготовляються з особливого матеріалу. Водонепроникна, дихаюча мембрана запобігає потінню і подальшому замерзанню. Вони також мають внутрішню термопідкладку і захист, як і інші мотоциклетні рукавички. А якщо ви прагнете ще більше підвищити рівень комфорту в холодну пору року – купуйте мотоперчатки з підігрівом. Це дорого, але справді круто і нереально зручно. Недаремно експерти називають купівлю таких моделей правильним інвестиціями в комфорт. І ще один секрет, який знають тільки профі: у зимових моторукавичках кінчики пальців не повинні торкатися рукавичок. Повинно бути 0,5 см вільного простору для циркуляції повітря і збереження тепла. Торкаючись рукавичок, ви відчуєте холод.

Моторукавички універсальні актуальні навесні і восени. Середньосезонні моторукавички задовольнять ваші потреби в температурі та безпеці. Шкіряні або текстильні, вони стануть вашим супутником у всіх поїздках на мотоциклі.

мотоперчатки

Без сумніву, найкраща пора року для всіх мотоциклістів – це літо. Повернення гарної погоди також провіщає більш регулярні виїзди на мотоциклі. А щоб вони приносили задоволення, варто підготувати своє екіпірування до високих температур. Літні моторукавички збережуть ваші руки та захистять їх. Спеціально розроблені для цієї пори року, вони забезпечать вам високий рівень комфорту: легкі, виготовлені з перфорованої шкіри або сітчастої тканини для циркуляції повітря, а завдяки спеціальній системі вентиляції ви зможете насолоджуватися літніми температурами. І ви можете їздити в цілковитій безпеці завдяки захисним підсилювачам з карбону.

Всі ці версії доступні на сайті інтернет магазину MotoStyle причому доступні і по кількості пропозицій і по вартості.

Оцініть
( Поки що оцінок немає )
Надіслати