Який електричний чайник купити у 2024 році

Електрочайник можна знайти практично на будь-якій кухні. Цей простий у використанні побутовий прилад допомагає в приготуванні гарячих напоїв та їжі. Коли пристрій працює на відмінно, він залишається практично непоміченим. Коли чайник ламається, це стає величезною проблемою, адже навіть щоб заварити чашку чаю, потрібно виконати багато дій. У такі моменти стає зрозуміло, що потрібно купувати новий прилад. Зробити вдалий вибір допоможе свіжа добірка, до якої увійшли найкращі моделі на кінець 2023 року. Image

Tefal KI740B30

Модель приваблює не тільки фірмовою якістю, а і яскравим дизайном. Термостійке скло, з якого виконана колба, стійке до механічних впливів і різких перепадів температур. Нагрівальний дисковий елемент закритого типу робить електричні чайники Tefal більш енергоефективними та дає змогу швидше нагрівати воду. Модель має підсвічування, яке є не лише декоративним ефектом, а й показує ступінь нагрівання рідини. Блакитне сяйво вказує, що вода ще недостатньо гаряча, зміна кольору сигналізує, що вже можна заварити собі чашку ароматного чаю.

Bosch TWK7203

Якщо бажаєте купити якісний і привабливий електричний чайник, який гарантовано служитиме довго, зверніть увагу на Bosch TWK7203. Ключові переваги моделі:

  1. міцний металевий корпус;
  2. нагрівальний елемент закритого типу;
  3. 7 режимів роботи (можна просто підігріти воду до потрібної температури);
  4. вбудований мембранний фільтр для води;
  5. опція підтримання температури та інше.

Найчастіша причина ламання електрочайника — ввімкнення приладу з недостатньою кількістю води, що стає причиною перегрівання. Розумний девайс від бренду Bosch за таких умов автоматично деактивується. Також користувача потішить наявність звукового сигналу в момент закипання води, який нагадає, що час покинути інші справи та зробити перерву на чаювання.

Gorenje K17GWE

У цій моделі дуже органічно поєдналися витривале скло, метал і сапфірове підсвічування. Такий електричний чайник не тільки швидко нагріває воду, а й стане стильною прикрасою будь-якого інтер’єру. Прилад розраховано на величезну кількість циклів нагрівання, тому може використовуватися не тільки на домашній кухні, а й в офісах чи закладах громадського харчування. Оскільки для виготовлення чайника використовують виключно якісні та сертифіковані матеріали, власникові не доведеться зіткнутися з проблемою неприємного запаху чи стороннього присмаку у воді. Фільтр, що входить до комплектації, легко знімається, що дає змогу швидко очищати його за потреби. Закритий дисковий нагрівач через відсутність контакту з рідиною не схильний до утворення накипу. Функція автовідключення в разі перегрівання нагрівального елемента захищає прилад від ламання та займання.

Оцініть
( Поки що оцінок немає )
Надіслати